Ново
Киндер работно биро
Киндер работно биро
Киндер работно биро
Киндер работно биро

Киндер работно биро

Цена: 7.970 ден

Димензии: 120 x 60 x 88 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 120
Длабочина (cm): 60
Висина (cm): 88
Достапни дезени зелено, лила, плаво и крем

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.