Ново
Киндер ормар 3В3Ф
Киндер ормар 3В3Ф
Киндер ормар 3В3Ф
Киндер ормар 3В3Ф

Киндер ормар 3В3Ф

Цена: 21.290 ден

Димензии: 142 x 52 x 203 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 142
Длабочина (cm): 52
Висина (cm): 203
Достапни дезени зелено, лила, плаво и крем

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.