Ново
Киндер кревет на кат

Киндер кревет на кат

Цена: 23.220 ден

Димензии: 96 x 207 x 176 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 96
Должина (cm): 207
Висина (cm): 176
Достапни дезени нордик храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.