Ново
Киндер фиока за кревет
Киндер фиока за кревет
Киндер фиока за кревет
Киндер фиока за кревет

Киндер фиока за кревет

Цена: 5.310 ден

Димензии: 199 x 96 x 26 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 199
Длабочина (cm): 96
Висина (cm): 26
Достапни дезени зелено, лила, плаво и крем

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.