ИН МДФ В80
ИН МДФ В80
ИН МДФ В80
ИН МДФ В80

ИН МДФ В80

Цена: 6.899 ден

Димензии: 80 х 31 х 72 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 80
Длабочина (cm): 31
Висина (cm): 72
Достапни дезени бел сјај, беж сјај, кашмир сјај, бордо сјај

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.