Ново Популарно
Клуб маса Лео
Клуб маса Лео
Клуб маса Лео

Клуб маса Лео

Цена: 6.499 ден

Димензии: 110 х 50 х 41 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 110
Длабочина (cm): 50
Висина (cm): 41
Достапни дезени бело/сив храст и артисан храст/сиво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.