Клуб маса Хермес
Клуб маса Хермес
Клуб маса Хермес
Клуб маса Хермес

Клуб маса Хермес

Цена: 3.220 ден

Димензии: 90 х 50 х 50 цм

дезен

Опис на производот

Ширина (cm): 90
Длабочина (cm): 50
Висина (cm): 50
Достапни дезени бело, храст, снежен храст и артисан храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.