Популарно
Комода Рома 150
Комода Рома 150
Комода Рома 150
Комода Рома 150

Комода Рома 150

Цена: 11.000 ден

Димензии: 150 x 40 x 80 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 150
Длабочина (cm): 40
Висина (cm): 80
Достапни дезени храст, снежен храст и артисан храст

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.