social image

Популарни производи - кревети и тапацирани лежаи

Подреди по  
Популарно
Единечен кревет Лара

Единечен кревет Лара

Кревет од масивно дрво и дрвени летвички Достапни димензии: 200 x 90 Достапни дезени: бело, бука, венге и цреша

6.499 ден
Популарно
Кревет Интро

Кревет Интро

Достапни димензии: 200 x 160 цмДостапни дезени: бело, храст и снежен храст

9.530 ден
Популарно
Лежај Болеро

Лежај Болеро

Тапациран лежај со каса за складирање Достапни димензии: 200 x 120, 200 х 140, 200 х 160, 200 х 180 цм и други димензии по порачка Достапни дезени: повеќе дезени по штоф карта

19.441 ден
Ново Популарно Промоција
Лежај Корлеоне тип А

Лежај Корлеоне тип А

Тапациран лежај со душек од џебно јадро, каса за складирање и дрвени ногарки

29.400 ден
Ново Популарно Промоција
Лежај Корлеоне тип Ц

Лежај Корлеоне тип Ц

Тапациран лежај со душек од џебно јадро, каса за складирање и дрвени ногарки

32.700 ден
Популарно
Лежај Фокс

Лежај Фокс

Тапациран лежај со латофлекс летвички и каса за складирање

18.900 ден
Популарно
Француски лежај Елеганс

Француски лежај Елеганс

Тапациран лежај со душек од џебно јадро и каса за складирање

26.900 ден
Ново Популарно
Француски лежај Тито

Француски лежај Тито

Францускиот лежај Тито со својот дизајн никого не остава рамнодушен, а неговиот квалитет ќе Ви се допадне на прв поглед.

35.900 ден

Популарни производи