Популарно
Ормар Фортуна Ф75
Ормар Фортуна Ф75
Ормар Фортуна Ф75
Ормар Фортуна Ф75
Ормар Фортуна Ф75
Ормар Фортуна Ф75

Ормар Фортуна Ф75

Цена: 10.290 ден

Ширина (cm): 75 Длабочина (cm): 52 Висина (cm): 222 Достапни дезени бело, храст, снежен храст и темен орев

Дезен

Опис на производот

Ширина (cm): 75
Длабочина (cm): 52
Висина (cm): 222
Достапни дезени бело, храст, снежен храст и темен орев

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.