Популарно
Комода Рома 1
Комода Рома 1
Комода Рома 1
Комода Рома 1
Комода Рома 1

Комода Рома 1

Цена: 4.190 ден

Ширина (cm): 75 Длабочина (cm): 37 Висина (cm): 95 Достапни дезени бело, храст, снежен храст и темен орев

Дезен

Опис на производот

Ширина (cm): 75
Длабочина (cm): 37
Висина (cm): 95
Достапни дезени бело, храст, снежен храст и темен орев

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.