Клуб маса Хепи 120
Клуб маса Хепи 120
Клуб маса Хепи 120

Клуб маса Хепи 120

Цена: 2.900 ден

Димензии: 120 x 60 цм

Опис на производот

Ширина (cm): 120
Длабочина (cm): 60
Достапни дезени храст, бело и артисан

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.