Популарно Промоција
Тросед Клик
Тросед Клик
Тросед Клик
Тросед Клик
Тросед Клик

Тросед Клик

Цена: 18.950 ден

Троседот поседува душек од мемори пена, латофлекс летвички, механизам за спиење, навлака што се вади за перење и кутија за постелнина.Должина: 192 цмПростор за спиење: 192 х 133 цмДостапни дезени: сиво, крем и плаво

Опис на производот

Троседот поседува душек од мемори пена, латофлекс летвички, механизам за спиење, навлака што се вади за перење и кутија за постелнина.

Должина: 192 цм
Простор за спиење: 192 х 133 цм
Достапни дезени: сиво, крем и плаво

Пополнете ја формата за нарачка, оставете ги Вашите податоци и податоци за производот (име на производ, димензии, боја, количина). Нашиот тим ќе ве контактира за сите дополнителни информации.